Viki: TV Dramaları ve Filmler

Eğlence Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut Cihaza göre değişir
  • Version Cihaza göre değişir
  • Dil Türkçe
  • Firma Viki
Android mobil cihazınızdan, film, dizi ve Tv şovları konusunda yararlanabilirsiniz.

Film, dizi keyfinizi daha da arttıracak olan Viki: TV Dramaları ve Filmler uygulaması artık ücretsiz bir şekilde Android  mobil cihazınıza ücretsiz olarak indiriliyor. Uygulama kullanıcılarına, Kore, Çin, Japonya, Tayvan ve diğer ülkelere ait popüler dramaları, filmleri ve çeşitli en yeni TV şovlarını geniş bir yelpazede sunuyor. Dilediğiniz diziden başlayarak yorgun gününüzü güzel sonlandırabilirsiniz.

Oldukça fazla ve kaliteli içerik sunması uygulamayı daha cazip bir hale getiriyor. Dünya çapından kullanıcılara hitap etmeyi başaran Viki film dizi uygulamasından sizde faydalanabilirsiniz. Üstelik her an. Yeni bir dizi ya da TV şovu arıyorsanız Viki: TV Dramaları ve Filmler uygulaması sizlere bir çok seçenek sunacaktır.

Televizyon seyretmekten ziyade mobil cihazınızı adeta bir televizyon olarak kullanmak için daha verimli bir hale getirin. Bir çok konuda kullanıcılarına kaynak sağlayan mobil cihazlarınız bu sefer de dizi keyfinizde sizlere bir çok kaynak buluyor. Bunu elde etmek için kaliteli içerikler sunan bir eğlence programına sahip olabilirsiniz. Bu da sizleri oldukça eğlendirecektir. Bu eğlenceden kendinizi mahrum bırakmayın. 

Daha Fazla Göster
Viki: TV Dramaları ve Filmler indir
DİĞER SÜRÜMLER