Viki: TV Dramaları ve Filmler

Eğlence Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 69,7 MB
  • Version 5.1.1
  • Dil Türkçe
  • Firma Viki
Viki: TV Dramaları ve Filmler mobil uygulaması sizlere Tv hizmeti sunan kaliteli bir eğlence programıdır.

Viki stüdyosu mobil cihaz kullananlara harika bir mobil uygulama geliştirdi. Uygulamamız Viki: TV Dramaları ve Filmler mobil uygulaması. Birbirinden farklı dizilere, filmlere ve TV şovlarına ev sahipliği yapan bu kaliteli uygulamadan mobil cihazınız ile faydalanabilirsiniz. Kore, Çin, Japonya ve Tayland'a ait popüler dramaları, filmleri, çeşitli TV şovlarını, moda ve yaşam tarzı videolarını alt yazılı bir şekilde seyredebilirsiniz.

Her zaman her yerde sorunsuz bir şekilde mobil cihazınızı televizyon gibi kullanmak sizin elinizde. Bunu yapmak için IOS  mobil cihazınıza uygulamayı ücret ödemeden indirin. Ne izleyeceğinize karar vermenize yardımcı olması için derecelendirmeleri ve incelemelere göz atarak karar verebilirsiniz. Ne izlemek istediğinize hala karar vermiş değilseniz. Bunun da bir çözümü var.

Uygulamanın koleksiyonlar bölümünden kullanıcılar için özel olarak hazırlanmış olan listeden yararlanabilirsiniz. Ruh halinize göre her türlü içeriği sizlere sunmayı başaran Viki: TV Dramaları ve Filmler uygulamasının kaliteli içeriklerinden sizde kullanıcılar olarak faydalanabilirsiniz. Özel koleksiyonlara her an göz atın değişen içerikleri değerlendirerek seyretmenin tadını çıkartmaya bakın. 

Daha Fazla Göster
Viki: TV Dramaları ve Filmler indir
DİĞER SÜRÜMLER